Новини

Інформація для користувачів
Інформаційно-технологічний супровід (квітень 2018 року)
Усі матеріали і сервіси інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) активні і доступні користувачам, починаючи з 30 березня 2018 року.
У цьому інформаційному листі:
1. Важлива інформація.
2. Дайджест нових матеріалів, опублікованих з моменту попереднього огляду.

1. ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ
Доступ до сервісу ІС ІТС на сайті its.1c.ua
Усі користувачі, які мають діючий договір ІТС ПРОФ, ІТС для віддаленого офісу, незалежно від терміну початку договору, отримують повний доступ до сервісу інформаційної системи ІТС на сайті http://its.1c.ua. Користувачі ІТС ТЕХНО отримують доступ сервісу інформаційної системи ІТС в обмеженому обсязі (тільки до розділу "Технологічна підтримка").
Доступ на сайт its.1c.ua відкривається на час дії договору ІТС.
До уваги користувачів і партнерів! Перевірити реєстрацію договору ІТС, визначити, коли і куди було направлено лист з активаційним посиланням, змінити адресу відправки листа і замовити повторний лист можна на сторінці "Як отримати доступ до інформаційної системи ІТС".
2. ДАЙДЖЕСТ НОВИХ МАТЕРІАЛІВ, ОПУБЛІКОВАНИХ З МОМЕНТУ ПОПЕРЕДНЬОГО ОГЛЯДУ
Методична підтримка типових рішень 1С:Підприємства 8
У поточному випуску користувачам типових госпрозрахункових конфігурацій "Управління торговим підприємством для України" і "Бухгалтерія для України" (ред. 1.2) в розділі "Виробництво" рекомендуємо ознайомитися з оновленою методикою надання послуг виробничого характеру контрагентам. У ній описані основні настройки, що впливають на облік послуг, а також наведені приклади оформлення наданих стороннім замовникам послуг, з використанням і без використання планових цін.
Користувачам конфігурації "Управління торговим підприємством для України" рекомендуємо ознайомитися з методикою відображення випуску продукції з давальницької сировини.
Для користувачів конфігурації "Бухгалтерія для України" (ред. 2.0) в розділі "Розрахунок зарплати" опублікована методика відображення нарахувань за листками непрацездатності. Також на прикладі відображення внесків на добровільне медичне страхування працівників, що сплачуються за рахунок підприємства, представлена методика обліку доходів працівників, які надаються в негрошовій формі і не належать до фонду оплати праці. У розділі "Виробництво" рекомендуємо ознайомитися з методикою відображення випуску продукції з давальницької сировини.
Корисним для ознайомлення буде порядок спільного використання конфігурацій "Документообіг КОРП для України", редакції 2.0 і "Управління виробничим підприємством для України", редакції 1.3.
Також рекомендуємо ознайомитися з порядком спільного використання конфігурацій "Управління невеликою фірмою для України", редакції 1.6 і "Роздріб для України", редакції 2.0.
Методична підтримка типових рішень BAS
У поточному випуску користувачам конфігурації "BAS ERP" у розділі "Кадровий облік і розрахунок заробітної плати" рекомендуємо ознайомитися із загальним порядком налаштування графіків роботи, а також з прикладами їх створення в залежності від режиму роботи співробітників.
У новому розділі "Податковий облік" пропонуємо ознайомитися з методикою створення в інформацій базі вхідних податкових документів.
Розділ "Робота з документами, довідниками і звітами" доповнено порядком роботи з журналами документів і довідниками, а саме представлено можливості швидкого пошуку у списках, варіанти налаштування списків, порядок виводу списку для збереження на зовнішній носій або на друк. Також актуалізовано методику групової зміни реквізитів.
У розділі "Адміністрування інформаційної бази" рекомендуємо ознайомитися з порядком використання механізму дати заборони даних, який дозволяє убезпечити інформаційну базу від випадкової або навмисної зміни даних закритого періоду.
Для користувачів усіх типових госпрозрахункових конфігурацій оновлено архів курсів валют за попередній рік, що завантажується з сайту ІТС. У поточному випуску опубліковано архів курсів валют за період "квітень 2017 року – березень 2018 року".
Методична підтримка розробників і адміністраторів
Для розробників конфігурацій на платформі "1С:Підприємство" оновлено стандартні бібліотеки: "Бібліотека стандартних підсистем" (ред. 2.3 і 2.4), "Бібліотека електронних документів" (ред. 1.1 і 1.3), "Бібліотека інтернет-підтримки користувачів" (ред. 2.2).
Адміністраторам систем рекомендуємо ознайомитися з порядком додавання сертифіката видавця, якого немає у списку довірених сертифікатів.
Поради лінії консультацій
У розділі оновлено перелік рекомендацій і порад з роботи у прикладних рішеннях для автоматизації бізнесу.
1С:Звіт. Електронна звітність, обмін первинними документами
Матеріали надаються українською мовою фахівцями компанії "ФРЕДО".
Рубрику "Методичні рекомендації з використання програми "1СЗвіт"" довідника "1С:Звіт. Електронна звітність, обмін первинними документами" доповнено описом модулю реєстру бланків. В ньому доступні шаблони (бланки) всіх форм звітності, які використовуються в програмі, а також властивості обраного документа, що містять докладну інформацію про бланк, та сам документ, який створюється на основі бланка.
Рубрику "Консультації з питань роботи з програмою "1С:Звіт"" доповнено переліком проблемних ситуацій і порядком їх виправлення.
З моменту попереднього огляду випущено версії "Звіт": 01.00.320 - 01.00.321.
Консультації аудитора
Довідник "Консультації аудитора" доповнено новими консультаціями з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, наданими користувачам в рамках сервісу "Консультації аудитора" http://its.1c.ua/db/answauditu. Для ознайомлення з матеріалами довідника необхідна наявність договору ІТС рівня ПРОФ.
Задати питання аудитору можна за адресою answ_audit@1c.ua або за допомогою web-формы з особистого кабінету на сайті ІТС.
Докладніше про сервіс "Консультації аудитора" та умови його використання можна дізнатися на сторінці сервісу на Порталі ІТС https://portal.1c.eu/applications/54.
Консультації для бухгалтера
У зв'язку з останніми змінами законодавства в довіднику "Регламентована звітність" актуалізована стаття "Додаток 3: Розрахунок суми бюджетного відшкодування (Д3)".
Опубліковано чергові коментарі методистів до нормативних документів. Звертаємо увагу на найбільш важливі:
 Коментар від 29.03.2018: Внесено зміни до Порядку ведення ЄРПН (http://its.1c.ua/db/acttaxu/content/1838/hdoc).
 Коментар від 29.03.2018: Внесено зміни до Положення про реєстрацію платників ПДВ (http://its.1c.ua/db/acttaxu/content/1837/hdoc).
 Коментар від 26.03.2018: КМУ вніс зміни до Порядку проведення індексації грошових доходів населення (http://its.1c.ua/db/acttaxu/content/1831/hdoc).
 Коментар від 14.03.2018: Мінсоцполітики України про введення квот для підприємств з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб для працевлаштування осіб передпенсійного віку (http://its.1c.ua/db/acttaxu/content/1815/hdoc).
У довіднику "Календар бухгалтера" представлена інформація про терміни сплати податків і зборів, а також терміни подачі фінансової, податкової, статистичної звітності у квітні 2018 року.
Додано нові консультації та відповіді на питання у довідник "Дебет-Кредит. Питання і консультації".
На ІТС представлена актуальна станом на 28.03.2018 р. нормативно-правова база "ЛІГА:ЗАКОН. Інформаційно-правова підтримка", підготовлена ІАЦ "Ліга".
Консультації для бюджетної сфери
Довідник "Закупівлі за державні кошти" доповнено новим матеріалом "Конкурентний діалог", в якому розглянуті: порядок проведення, тендерна документація та умови застосування процедури конкурентного діалогу. Інформація корисна суб’єктам державного сектору, комерційним підприємствам — постачальникам товарів, робіт і послуг для бюджетних установ, учасникам державних тендерів.
Нові версії прикладних рішень, що випущені з моменту попереднього огляду
Отримати оновлення зазначених прикладних рішень можна за допомогою сервісу "Оновлення програм" https://portal.1c.eu/applications/4.
1С:Підприємство 8
Технологічна платформа:
 1С:Підприємство 8. Версія 8.3.10.2753.
Прикладні рішення:
 Конфігурація "Комплексний облік для бюджетних установ України. ПРОФ", редакція 2.1, версія 2.1.17 (оновлення + перехід з Базової на ПРОФ);
 Конфігурація "Комплексний облік для бюджетних установ України. Базова", редакція 2.1, версія 2.1.17 (оновлення).

Всi новини

IНФОРМАЦIЯ ПРО КОМПАНIЮ

Ми працюємо для Вас з 2006 року i вдячнi всiм нашим постiйним та новим клiєнтам за довiру i спiвпрацю!

КОНТАКТИ

  • SOFT-PRO LTD.
  • Україна, м.Одесса, вул. Балкiвська, 120/2, 2 поверх, офiс 3
  • Телефони:
  • +38 048 7373939
  • +38 048 7254949
  • +38 050 3901138
  • +38 097 2243819
  • E-mail: office@soft-pro.com.ua

Просмотреть увеличенную карту

Просмотреть увеличенную карту


ПРO НАС

Iсторiя групи компанiй "Soft-Pro LTD" почалася в 2006 роцi зi створення компанiї "Софт-Про", що спецiалiзується на розробцi програмних продуктiв на платформi BAF для експедиторських компанiй. Iнiцiатива, динамiчнiсть i цiлеспрямованiсть колективу компанiї дозволили незабаром розвинути пiдприємство, збiльшити обороти, зав'язати мiцнi дiловi зв'язки.

НАШI СЕРТИФIКАТИ

Протягом наступних рокiв створювалися компанiї, задiянi в рiзних сферах дiяльностi:
   • Розробка програмного забезпечення
   • САБ
   • IT- послуги
   • Центр Cертифiкованого Навчання
   • Веб-студiя
   • Аудит управлiнського облiку


У нашiй компанiї 41 сертифiкат Професiонал, 3 сертифiкати Спецiалiст, 2 сертифiкати Викладач ЦСН

Детальнiше про компанiю..  


НОВИНИ

28.12.2021  • З наступаючим Новим роком та Різдвом!

16.07.2021  • Вітаємо з Днем ​​Бухгалтера!

Всi новини..